اطلاعیه های فوری


بدینوسیله به اطلاع تمامی مخاطبان گرامی میرساند، دکتر علی فلاح به جهت بی اخلاقی های فراوان موسسه دوراندیشان، در حال حاضر هیچ نوع همکاری با آن موسسه به ریاست قاسم حسین آبادی ندارد و هیچ کدام از آثار ایشان توسط موسسه مذکور قابل چاپ و پخش نیست و هیچ مسئولیتی راجع به کتاب هایی که با اسامی مشابه چاپ و به نام ایشان توزیع می گردد، ندارد. ضمن اینکه پی گیری های حقوقی جهت تدلیس آثار در حال انجام است.
متأسفانه بعد از کتاب حقوق مدنی، اینک کتاب آیین دادرسی مدنی دکتر علی فلاح با همان تصویر جلد و طراحی صفحه و بعضاً جداول تطبیقی مشابه، با مولفی دیگر که مشابهت فامیلی دارد چاپ و توسط سایت های مختلف و فروشگاه های سطح کشور، با به اشتباه انداختن مخاطب، به فروش می رسد.
با وجود اینکه آخرین چاپ کتاب های اصلی آیین دادرسی مدنی دکترعلی فلاح، چاپ 35 بوده است، با کمال تأسف در حال حاضر موسسه دوراندیشان با تدلیس و تقلب، کتاب های جدید خود را تحت عنوان ویراست جدید کتب قبلی معرفی و به فروش می رساند و حال آنکه جای بسی تعجب و سوال است که چطور کتابی که چاپ اول است می تواند ویراست جدید کتابی باشد که ده سال است چاپ شده و امروز به چاپ 35 رسیده است. طبیعتا هر کتابی بعد از هر چاپ توسط همان نویسنده می تواند ویراست جدید داشته باشد نه اینکه چاپ اول کتاب یک شخص، ویراست جدیدِ چاپ سی و پنجم شخصی دیگر معرفی و عرضه شود. اساساً اطلاق عنوان «ویراست جدید» برای کتابی که اولین چاپ است به چه معناست؟ مگر این کتاب سابقاً چاپ شده است که ویراست جدید شده باشد.
به فضل الهی چاپ 35 به بعد کتابهای آیین دادرسی مدنی اصلی، به زودی عرضه خواهد شد.
مخاطبان گرامی می توانند با ارسال پیام به یک از نشانیهای ذیل به محض آماده شدن کتب اصلی که در حال ویراست و بازنویسی و ارتقای کمی و کیفی است در اسرع وقت کتاب ها را دریافت دارند.

باسلام و تبریک سال نو ؛

به جهت کثرت تقاضای دانش­جویان و داوطلبان اهل تشخیص، فایل کتاب کمک حافظه آیین دادرسی مدنی شامل پلن های تطبیقی، مواد قانونی و تست های منتخب، به صورت رایگان تقدیم عزیزان می­گردد تا انشاءالله کتب جامع در اسرع وقت، محضر حقوق ­خوانان گرامی عرضه گردد. دوستان عزیز می توانند از طریق همین سایت و شبکه های مجازی، پی گیر چاپ و عرضه آثار حقوق مدنی، آیین دادرس مدنی و حقوق تجارت دکترعلی فلاح باشند.

دانلود رایگان کمک حافظه آیین دادرسی مدنی

 

وبمیل info@dralifallah.com اینستاگرام Dr_ali.fallah تلگرام Dr_ali_fallah
در حال بارگذاری ...